Wydarzenia

Informacja

0 Komantarz(y)
781
7-09-2017

Witam wszystkich Uczestników MWG Giewont, po ciężkim dla mnie oraz uczestników sezonie. Trzeba dokonać podsumowania.

Cały czas trwa lot finałowy, który zgodnie z regulaminem odbywa się 100km/na dobę, czyli zegar zostanie wyłączony w Niedzielę o godz. 13:30. Niestety najprawdopodobniej nie doleci ok. 100 gołębi.

Zgodnie z Regulaminem:

NAGRODY OTRZYMUJĄ TYLKO GOŁĘBIE, KTÓRE POWRÓCIŁY Z LOTU FINAŁOWEGO W WYZNACZONYM CZASIE CZYLI  24H/100KM, WYSOKOŚĆ NAGRÓD ZGODNIE Z TABELĄ (...)
 
Co za tym idzie?
Nie zostanie rozegrana w całości pula nagród. Dlatego uważam, że powinni o nią powalczyć uczestnicy, którzy ponieśli straty w 4 locie konkursowym.
Zapytacie dlaczego?
Ponieważ moim zdaniem ten właśnie lot można zaliczyć do katastrofy. Analizując dokładnie cały przebieg lotu, najprawdopodobniej to był nasz błąd, a za błędy trzeba płacić.
 
W związku z  zaistniałą sytuacją (tak jak obiecałem na filmiku) przeznaczam 150 darmowych miejsc na sezon 2018 dla uczestników, którzy ponieśli straty w 4 locie konkursowym. Pula nagród, która pozostanie z sezonu 2017 zostanie dołączona do puli na 2018r. (darmowe miejsca, będą przyznawane adekwatnie do zagubionych gołębi, czyli ok. 40% ).
Powyższą decyzję podjąłem na podstawie Regulaminu 2017, pkt. 15.
 
Z wyrazami szacunku,
Jan Bocheńczak.
0.0
Ostatnia modyfikacja: niedziela 26 listopad 2017 22:58
Powiązane artykuły: Informacja Informacja Informacja Informacja Informacja dla Uczestników MWG Giewont z roku 2016! Informacja Informacja Informacja INFORMACJA TECHNICZNA Informacja
lot

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany