SPIS ZGŁOSZONYCH OSÓB BĘDZIE AKTUALIZOWANY RAZ W CIĄGU DNIA, W GODZINACH 19:00 – 20:00, ZGŁOSZENIA PO TYCH GODZINACH BĘDĄ DODANE NASTĘPNEGO DNIA, RÓWNIEŻ MIĘDZY 19:00 a 20:00.
Lista zgłoszeń na rok 2024
Ilość uczestników: 915
Ilość gołębi: 5787
#
Imie i Nazwisko
Miejscowość
Liczba gołębi
1. Marek Stefański
ROGOWO
12
2. Dabrowski Karol
Oldenburg
10
3. Emilka Krzyś
Sulechów
3
4. TEAM POGON
GRYFICE
7
5. Moczulski-Kamiński
Mrzeżyno
3
6. Paweł Siek
WOLANÓW
5
7. ZBIGNIEW JACHOREK
WIRKOWICE
16
8. Bernard Póda
Pewel Wielka
6
9. Łukasz Chrabąszcz A
Końskie
10
10. Łukasz Chrabąszcz B
Końskie
10
11. Łukasz Chrabąszcz C
Końskie
10
12. Łukasz Chrabąszcz D
Końskie
10
13. Rafał Giziewicz
Długosiodło
17
14. Robert Monica
Spytkowice
6
15. Dla Emilki
Sul
4
16. Hubert Ośko 911
Jeruzal
25
17. MAREK RAZIK
ORZECHOWO 21
5
18. Wojciech Suminski
Osiek
6
19. Arkadiusz Wieteska
Błedów
6
20. Karol Fudalewski
Staszów
5
21. Kamil Gajewski
Płock
8
22. Wiktor Furman
Niegowonice
7
23. Patryk Kowalczyk
Szumowo
3
24. Piotr Ławicki
Kuczbork
4
25. Szymon Cebula
Przedmoście
3
26. Daniel Godek
Breda
4
27. Iwona Godek
Witanowice
4
28. Team Toni
Legionowo
6
29. DANIEL PUSTUŁA
BIERUTÓW
4
30. Ryszard Kuźniar Andrzej Wilczynski
Debica
6
31. Kamil Cieżuch
Wola Jabłońska
8
32. Jarosław Woźnicki
Opolno Zdrój
4
33. Bartek Królikowski
Bożepol Wielkie
1
34. Mateusz Zubrzycki
Radymno
4
35. Stanisław Chudy
Limanowa
6
36. KAZIMIERZ NAWROT
Zawidowice 57
6
37. Karol Rybiński
STARE PASKI
20
38. Szcześniak Kamil i Sławomir
Glinojeck
6
39. Szcześniak Kamil i Sławomir 2
Glinojeck
6
40. Tomasz Gorzel
Krępiec
6
41. Adam Sady
Krefeld
10
42. Jacek Trębecki
lgota
6
43. WALDEMAR RACZYŃSKI
KLINISKA6
6
44. Piwowarczyk A i E
Raciechowice
20
45. Paweł Chudy
Siekierczyna
6
46. PoRaPi.pl
Mlodzieszyn
5
47. Krzysztof Bednarczyk
Troszyn
4
48. Ania Fabian Winkowscy
Bobolice
6
49. Zieliński Marian
Korzenna
12
50. Piotr Tatys
Żmudz
1
51. Leon Wójciak /Szymik Henryk
Rabka Zdrój
10
52. Witold Leszczynski
Warszawa
3
53. Grzegorz Kapys
Stanisławow
2
54. Bieniek Family Loft
Klippan
12
55. Y.Gudz
Worms
20
56. Łada Sławomir
10
57. Roman Kapłon
Szamotuły
6
58. Kiełbasa Andrzej
Grybów
10
59. Kulma Piotr
Dębnica Kaszubska
6
60. Beata Paczkowska
Żarnowo
3
61. Team Pury
Kluczewsko
6
62. Chrabąszcz & Morel Team
Dziewki
50
63. Mitręga-Chrabąszcz
Pińczów
5
64. Remigiusz Michalak
Adamów
3
65. Piotr Strojewski
Radoszyce
6
66. Bogdan Sokół
Strzegowo
6
67. Rezerwacja FCI Niemcy
Niemcy
200
68. Maciaszek Rafał
Wysoka
15
69. Jarosław Lewandowski
Skrwilno
10
70. Łój krzysztof
Grodków DJ
10
71. WKS
Stargard
5
72. Kowalski & Wilk
Jaworzno
6
73. Wiesław Strojewski
Radoszyce
6
74. Wacław Smoter
Oborniki
6
75. Grzegorz Kardaś
Zubrzyca Górna
6
76. Michał & Patryk Wróbel
Łubniany
30
77. Roman Leśniak
Lubień
3
78. Arkadiusz Mews
Drzycim
6
79. Erwin Deker
Kostrzyn nad Odrą
4
80. Jerzy Dudka
Kostryn nad Odrą
4
81. WARKA TEAM
Brzezinki
10
82. Roman Tomaszewski
Rybno
5
83. Ryszard Pawelec
Łazy
3
84. HERKULES
Dziewki
2
85. Mateusz Dzwonkowski
Konradów
5
86. Konrad Woźny
Wojsławice
2
87. CHodowla STANLEJ Stanisław Oracz
ZIELONKI
6
88. Artur Gryglas
Warszawa
3
89. Tomasz Kozakiewicz
Obrowo
10
90. Sławomir Leśkiewicz
Młodzieszyn
2
91. Kasia I Andrzej Duda
Rogoźno
6
92. Piotr Górowski
Jelna
4
93. RANK TEAM
Krotoszyn
6
94. Cobra Team
Sieraków
5
95. Bogdan Stępień
Stanisławów
6
96. Miroslaw Baginski
Londyn
10
97. Waldemar BEZPAŁKO
Wąsice
5
98. Pawel Rzońca
Cieklin
5
99. Mirek Skrzyszowski
Łaziska
2
100. Team Fiedorowicz
Kukowo
6
101. Team Kopernik
Obrowo
10
102. Sławomir Włodarski
Nowy Regnów
5
103. Adam Głogowski
Onsala
4
104. Mateusz Peregrym
Rudna
6
105. Dawid Walczak
Grodków
2
106. Paweł Lewandowski
Kaszyce Milickie
3
107. Mieszczanek -Foltyn
Ryczów Kolonia
10
108. Krzysztof Rupiński
Pułtusk
10
109. Jacek Adamczyk
10
110. Centrum Hodowlane Europa
Łagów
12
111. Michał Maciejski
Stanięcice
6
112. Marek Merło
Trzebiatów
8
113. OREMEK TEAM
Zdzieszowice
6
114. Wojciech Kwiatkowski
Maszewo Lęborskie
3
115. EUGENIUSZ MYSLIWIEC
NOWY DWOR MAZOWIECKI
5
116. Jan Joachim Jungmann
Rödental
5
117. Zbigniew Nowak
Police
5
118. Team Zawadzki -Urbanska
Kluczbork
6
119. Paweł Stopa
Szydłowiec
6
120. KGB Team
Trojanów
3
121. Rafał Dynkwald
Choszczno
3
122. Damian Wolczyk
Mniów
12
123. Przemysław Król&Damian Wolczyk
Mniów
12
124. Drzazga Marek
Kacwin
4
125. Krzysztof Kołodziejski
Nietoperek
6
126. Przemysław Frącek
Wanroij
5
127. Heinrich Nowak
Fuldatal
6
128. Górecki - Kałęcki
Przedbórz
6
129. Artur Scheffler
Wardenburg
3
130. Wójcik Karol
Szydłowiec
6
131. Świtas Rafał
Radom
6
132. Książek Bogusław Iwonka
Gliwice
6
133. Gurgul Kazimierz
Czchów
4
134. Team J+J
Rastede
2
135. MARIUSZ PLATA
Wiele
3
136. Jerzy
GRODZISK MAZ.
4
137. Wiesław Kurnik
Jodłowniki
6
138. MATEO
Łubiana
12
139. Mirosław Sułkowski
Aniołka Pierwsza
10
140. RUDA 43
Kocudza
6
141. Gralak
6
142. E PUK & A STRUŚ
Kamień
6
143. Wings to fight
Młyńczyska
10
144. Marek Grężak
Makówiec Mały
12
145. Jarosław Dudek
Brzozow
3
146. Daniel Korbanek
Nowy Tomyśl
4
147. ZYCH JAN
CHRZANÓW
12
148. Janusz Saflik
Zborowskie
6
149. Cudek Zbigniew
Raciechowice
6
150. Henryk Barbara Bauk
Służewo
4
151. Kamil Szulc
Siemianice
5
152. Artur Szulc
Siemianice
5
153. Mariusz i Sławomir Sołdańscy
Borkowo Kościelne
6
154. Przemysław Kozak
Siedlce
10
155. Łabuz Krzysztof
Mszana Dolna
2
156. Gąsior Team
Ciężkowice
2
157. Team Janowiak Majda
LIPNICA MAŁA
6
158. E. A. Puk
Biała Podlaska
21
159. Roman
Polska
3
160. Marek Nowosielecki
Kraków
6
161. SUPERNOVA Zdzisław Szcześniak
Nowy Korczyn
4
162. TOMASZ DUDEK
Brzesko
12
163. Mateusz Michna & Andrzej Zych
Polanica Zdrój
6
164. RAFAŁ OKRZESIK
MAZAŃCOWICE
4
165. Zbigniew Piasecki
Szczytniki
2
166. Marek Pichnar
Kowary
5
167. JACEK HAJDO
WOJNICZ
4
168. STANLEY
Janczowa
2
169. Neczaj & Nadolski
LUBLIN
3
170. WLODZIMIERZ, MAZUREK
NYSA
6
171. Para Stanisław
Szaflary
20
172. Grzegorz Ślęzak
Lututow
2
173. Piotr Wolszczyński
Staroźreby
4
174. Beata Szczechowska
Marciszów
5
175. JACEK DRZAZGOWSKI
JANIKOWO
4
176. Robert Knapiński
Bydgoszcz
10
177. Łukasz&Stanisław&Patryk Witusiński
Łęczyce
3
178. Nowicki & Janowiak
Jordanowo
10
179. Kasperski Cezary
Głowno
25
180. Janusz Mejna
Sierakowice
5
181. P.G Chorąży
Retków
12
182. Cyfra Stanisław
Łęczna
8
183. Team Stępniewski
12
184. KRÓK-LASKIEWICZ
BORKOWO LĘBORSKIE
6
185. Bracia Mikolajczyk
Dubienka
4
186. Łukasz Lipka
Warszawa
12
187. Janusz Krzyszczuk
Góra
2
188. Team Kaim
Łęki
4
189. Kasia
Łęki
2
190. Jerzy Szymański
żmudż
6
191. Daniel Ostrowski
Łękawica
4
192. Krzysztof Szulc
Działdowo
4
193. Marcin Durka
Mocarzewo
4
194. Dariusz Rynkowski
Działdowo
3
195. Krzysztof Leszczyński
Grudziądz
8
196. Team TMŁ
Murowana Goślina
5
197. Mirosław Kubasiewicz
Kopki
6
198. Jarosław Sikorski
Szczytno
2
199. Ballala Team 77
Łobżenica
4
200. Team YBN
4
201. PIOTR WIAKSA
Zambrów
4
202. Sławomir Burek
Świekatowo
6
203. Wojciech Adamski
Piątek
15
204. Team Czyżykowscy
Jabłonowo Pomorskie
12
205. Lucjan Krawieczek
Książenice
5
206. DAWIKAR
Mińsk Mazowiecki
4
207. Piotr Łapsa
Nowy Targ
6
208. Team Maj.K - Tarnowski. T
Żarnowiec
10
209. Janusz Zając
Radom
5
210. ARTUR PAŁKA
ŁOMIANKI
5
211. Grzegorz Fornalkiewicz
Międzychód
5
212. Arkadiusz Kasprzyk
Kwapinka
6
213. Marcin Jania
Mszana Dolna
5
214. Mariusz Dołowy
Paris
4
215. Kalata Józef
Szaflary
4
216. Grzegorz Doroszyński
Kunice
5
217. Bezak Piotr
Kowary
4
218. Foltyn Mieszczanek
Kunów
6
219. Czapliński Tomasz
Syberia
10
220. EKM Team
3
221. MWG Carpatia
Iwonicz
1
222. Arkadiusz Mochtak
Nowe Miasto
20
223. Sławek DZIARMAGA
Warszawa
3
224. Zbigniew Nowakowski
Ząbrowo
6
225. Dariusz Szukała
Wieleń
6
226. ROBERTUS
Nowy Korczyn
4
227. Chrobak Stanisław
Szczawa
5
228. Puto Jacek
Kasinka Wielka
2
229. Florian Techel
Coburg
10
230. Krzysztof Palka
Mstow
6
231. Włodzimierz 153
Puchary
6
232. Tatys Radosław i Piotr
Annopol
3
233. Daniel Adryanczyk
Boniewo
3
234. MWM
Zalesie
5
235. Eligiusz Pogorzelski
Zambrow.
3
236. Cezary Chodorski
Płońsk
2
237. Paweł Just
Grabica
3
238. Tadeusz Dziura
Kraków
4
239. Sadło & Wereszczyński
Polska
5
240. Klamecki Grzegorz
Nawierz
10
241. Janusz Ireneusz Sieradzki
Ostruda
6
242. Jarosław Bowtrukiewicz
Kottingbrunn
5
243. Derby Team Pilatus
6
244. Oskar Anderhub
Eschenbach
6
245. Andreas Behlke
Belgern-Schildau
6
246. Marek Pala
Niegowa
2
247. Józef Zimny & Adam Dmytrasz
Chojna
8
248. Łukasz Majchrzak
Łopuszno
6
249. Adrian Hutyra
Lwówek Śląski
15
250. Knietsch Rajmund
Dobrzen Wielki
4
251. Mirosław i Władysław Mazurek
Kożuchów
6
252. Dawid Rzadkowski
Stargard
15
253. Pietras Racing Team
Brzesko
5
254. Krzysztof Maryniok
KATOWICE
1
255. Chwedoruk - Wójcik
Recz
7
256. Bartłomiej Loewe
Ruda Śląska
12
257. Maziarz Racing Team A
12
258. Maziarz Racing Team B
12
259. Maziarz Pigeons
6
260. Maziarz Flyers
6
261. Krzysztof Myszewski
Błonie
5
262. Janosik Sieniawa
Sieniawa
3
263. Mariusz Ankus
Bieniowice
6
264. Władysław Lasota
Ostrowiec
4
265. Artur Kramek
6
266. TEAM MAGIC KUCHARSKI & BUCKI & SZCZYPEK
Żory
5
267. Tempka Mariusz
6
268. Grzankowski Jarosław
Maków Mazowiecki
30
269. Piołunkowski Team
Kraków
4
270. Michał Walczak
Chojnice
4
271. Jakub Ciechański
Bełżyce
6
272. Tommy
Bełżyce
6
273. Mariusz Duch
Philippsburg
10
274. Andrzej Przesłański
Czarnków
3
275. Robert Brusik
Frydrychowice
6
276. Banachewicz- Korszla
Rejowiec
6
277. TEAM KOSZALIN
Sianów
9
278. Jacek Wieckowski
Płock
4
279. Marek Misiewicz
Oborniki Śląskie
2
280. Przemysław Kurek
Błaszki
2
281. Artur Smoter
Kostrza
4
282. Mariusz Zelent & Dariusz Turek
Bobolice
9
283. Grzegorz Szymański
Wysokie mazowieckie
8
284. Stachliński Piotr
Gdańsk
10
285. Marek Gajek
Nowy Korczyn
4
286. Maciąga Bogdan
Wilamowice
10
287. Gabryś Józef
Budzów
10
288. A & A STRUŚ
Kamień
5
289. Jarosław Domański
Warszawa
4
290. Łukasz Łój
Jabłonna -Majątek
5
291. Piechówka Paweł
Szczyrzyc
10
292. Bogdan Michalak
Milicz
6
293. Krzysztof Skałbania
Radom
3
294. Słodki Piotr
Żary
4
295. Artur Frackowiak
Bobrowniki
12
296. Robert Flaga
Sułkowice
10
297. Ireneusz Kotela
Szczucin
6
298. P&J Maryńczak
Tomaszów Lubelski
11
299. Stanisław Sokół
Płudy
3
300. Kamil Tatys & Paweł Landman
Dubienka
6
301. Mariusz Pasztaleniec
Radomyśl
10
302. Kanczugowski-Klugier
Niedzwica Duza
5
303. Grzegorz Dziurzynski
Lubsko
5
304. Bogdan Krzyziński
warszawa
4
305. Agnieszka Salomon
Czarnocin
5
306. Krzysztof Kłos
Bobolice
6
307. Jarosław Lubomski
Syberia
6
308. Stopka Team
Podhale
5
309. Kłusiński & Chmielewski
Rosciszewo
30
310. Leszek Kutkowski
Piła
6
311. Grodny Paruch
Jadowniki
10
312. Grucel Andrzej
Szczawa
3
313. Tomala Zygmunt
Siemianowice Śląskie
8
314. Eugeniusz Pasymowski
Wieczfnia Kościelna
6
315. Landman&Orzędowski
Żmudź
4
316. Zbigniew Oleksiak
Koziegłówki
3
317. Tomasz Kurek
Wilkowisko
3
318. Leszek Szymon Kubaczkowski
Byczyna Polska
3
319. Mariusz Madejczyk
Palcza
6
320. Bogdan Matras
Bielanka
2
321. Team Edar
Morawica
5
322. Tadeusz Słowik
Mazańcowice
4
323. Winner Team
Knesselare
5
324. D&M. Merło
Trzebiatów
6
325. Janusz Suchcicki
Ostrołęka
4
326. J.M. Team Marcin Jelonek
KRAKÓW
12
327. TEAM OSADA
Byczyna
4
328. MARCIN LOREK
Karsin
3
329. Nowak Piotr
Podkampinos
1
330. Tomasz Koper
Bulowice
7
331. Andrzej Dymitrak
Wilkolaz
5
332. Team Hrnciar Miroslav & Peter
Lubela
3
333. Lew-brat
Mysliwiec
10
334. Dawid Książkowski
Tłuchowo
5
335. Małgorzata i Edward Pietruś "Przełęcz Dukla"
Dukla
6
336. Toruszewski Robert
Klembów
3
337. Mariusz Cholewiński
Klembów
6
338. Mizera Mieczysław 050
Panki
15
339. MP Racing Team
KOBYLNICA
8
340. Zdeněk Pavlík
Kostelec
10
341. Kira
Korschenbroich
5
342. Michał Machnik
Dziadowa Kłoda
4
343. Piotr Beczek
Rygi
3
344. Jarosław Żołnierczyk
Szczytniki Małe
5
345. Patryk Janowski
Szydłowiec
6
346. Piotr Leleń
Gościmin Wielki
4
347. Marcin, Piotr Żurecki
Kępno
20
348. Marek Sikorski i Jan Piszczor Warszawsko Chicagowski Team