Wydarzenia

Loty coraz bliżej! - nieopłacone gołębie WAŻNE!

Na WG Giewont odbyło się już 7 lotów treningowych. Planowane są jeszcze 2 treningi. Jeżeli wszystko przebiegnie sprawnie, pierwszy lot konkursowy planowany jest na 17 sierpnia.

Bardzo prosimy wszystkich uczestników, którzy nie uregulowali opłat za gołębie o dokonanie wpłat nie później niż do 12 sierpnia. 

Gołębie które nie zostaną opłacone w terminie, będą widniały w spisie jako "NIEZNANE" - zostanie usunięte nazwisko hodowcy, który straci także prawa do nagród i prowizji od sprzedaży. Gołębie tak oznaczone będzie można aktywować przed lotem konkursowym. Osoba aktywująca nabywa prawa do nagród, oraz otrzymania prowizji od późniejszej sprzedaży na aukcji.

Pozdrawiamy

Zespół MWG Giewont

0.0
Ostatnia modyfikacja: czwartek 08 sierpie 2019 22:19
Powiązane artykuły: Nasze gołębie na aukcji w USA Mistrzostwa Wspólnych Gołębników - Aktywowane Gołębie Pierwsze gołębie 2019 Obloty 2018 - Lista brakujących gołębi WG Giewont - karmienie, obloty, zdrowie, itp. - 19.06.2018r. Obloty 2018 Finał gołebie roczne Sprzedaż biletów - gołębie roczne 2018 Gołębie z lotu finałowego MWG Giewont gołębie roczne
loty

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany