Loty

Lista "Drużyna" z miejscowości Muchacz - klasyfikacja z danego lotu

Lp. Nazwa drużyny Muchacz
Gołębie punktujące dla grupy Punkty z lotu
1 Ośko Hubert B
2 Pielesiak Leszek A
3 Socała Paweł
4 Chrabąszcz Łukasz
5 Bieniek Dariusz
6 Team Podhale
7 Dla Grażynki
8 Kuś Jan
9 Orłowski-Puzio
10 WG MAZURY
11 Pająk S K R
12 Gierczak Tadeusz B
13 Tempka Mariusz
14 Sobuta Szymon
15 Zgud Robert A
16 Gołębie Odrzutowe
17 Łękawscy ZB
18 Gudz Yevheniy C
19 Lach & Murański A
20 Sembratowicz Robert
21 Mrowiec Krzysztof
22 Knap & Gierczak
23 Staniszewski & Stefa
24 Marcin Jania
25 Bućek Eduard
26 Dla Gabrysi
27 Paczos Marian
28 Team Tempka Niżnik
29 Górka Tadeusz
30 Kantorowicz Tomasz
31 Ficek Jacek
32 Gudz Yevheniy B
33 Team Spyrłówka
34 Czapliński Tomasz
35 Traczyk AW
36 Team Para Walkosz
37 Pielesiak Leszek
38 Gierczak Tadeusz
39 Wojtek-Roman
40 Team Niżnik
41 Gorzolka & Kumiec
42 Body & Skupień
43 Nosek Damian
44 Magdziak Andrzej
45 Kulik-kukuc-Sanetra
46 WG ROGOWO-Stefański
47 Górka Marian
48 Kupczak Jarosław
49 Arażny Damian
50 Gabryś Józef
51 Rosner Harmut
52 Brzoziewski-Gierczak
53 Maciejny SJ
54 Para & Walkosz
55 Stawiarski & Sojka
56 Gudz Yevheniy A
57 Konieczny-Wardęga
58 Maciejowski Jarosła
59 TARASIUK JERZY -SMGE
60 Adek
61 Zając Dariusz
62 Klimas MK
63 Kociołek Paweł
64 Tosik Mariusz
65 Lach & Murański B
66 Lach & Murański C
67 Damian Andrzelika
68 Maziarz Racing Team
69 Janicki Mariusz
70 Król Monika
71 Bobek Stanisław
72 Harnaś
73 Piwowarczyk Adrian
74 TJW
75 Zgud Robert
76 Warka
77 Ośko Hubert A
78 Żak Zbigniew
79 Piwowarczyk A&E
80 Van-Vin Ludwig
81 INSTAL PROJEKT
82 Grodny Andrzej
83 Ligęza Łukasz
84 Michalski Sebastian
85 Józek & Lila
86 Klekociuk & Mrowiec
87 Pastor & Biś
88 Drzazga Marek
89 Dróżdż Radosław
90 Wójciak Leon
91 Ciomek Jan
92 Drobny AG
93 BUNO LOFT
94 Wolfram Kahl & Sohn
95 Kaśka
96 Van-Vin Ludwig A
97 Szymczak Grzegorz
98 ROGOWO MStefański
99 Team Sobków
100 TopLoftseu
101 Chrabąszcz Łuki
102 MWG ROGOWO-Stefańsk
103 Łajczak Grzegorz
104 Łacek Piotr Krystia
105 Piątek Antoni
106 Gudz Yevheniy D
107 Dobkowicz
108 Nosek Damian B
109 ATM Ciulinscy
110 Bieniek Darek B
111 Ośko Hubert C
112 Brandowski Łukasz
113 Kostorz- Grzankowski
114 Babiński Mariusz
115 Szymański Grzegorz
116 Krzysztof & Andrzej
117 Kupczak Leszek
118 Trzaska & Knap
119 Król JK
120 Eliza
121 Jonas & Koncarevic
122 Ostoja-Lńiski Seba
123 Grzankowski -Kostorz
124 WG MAZURY B
125 Klement Matthias
126 Zborowski
127 Team Jarug - Bryja
128 Trzaska & Stefaniuk
129 Dróżdż Radek
130 Zagata Łukasz
131 Krawieczek Lucjan
132 Pielesiak & Knap
133 WG MAZURY R
134 Sobczak Tadeusz
135 Para & Walkosz r
136 DLA GRARZYNKI R
137 Team Wajsak
138 Gołębie Odlotowe
139 Czapliński Tom
140 Sembratowicz Rob B
141 Team Para Walkosz r
142 Grodny Andrzej r
143 Lach & Murański
144 Adek r
145 Koper Tomasz
146 Cholewa Robert
147 Klimas MK r
148 Maratończyk
149 TARASIUK JERZY -R
150 BJIKostorz
151 Kuli-kukuc-Sane r
152 Michalski Seba
153 Marcin Jania r
154 Bieniek Darek A
155 Team Podhale r
156 Jasek Marian
157 Łękawscy R
158 Szałata Tadeusz
159 OLR Kalimaci Radev
160 Zając Kacper
161 Kupczak Jarosław r
162 Sobczak Tadeusz A
163 Kantorowicz Tomek
164 Blecharczyk Sławomi
165 Łacek Piotr
166 Team Niżnik R
167 Body & Skupień r