Wydarzenia

Kurier Giewont Warszawa i Góra Kalwaria

Koleżanki hodowczynie i koledzy hodowcy,

Mamy przyjemność poinformować Was o uruchomieniu regularnego transportu gołębi, który będzie realizowany w każdą sobotę na Górze Kalwaria, tam gołębie odbierane będą od 15:00 do 21:00 w sobotę. Drugi termin to niedziela, od godziny 6:00 do 13:00. Punkt zbiórki znajduje się przy giełdzie w Słomczynie, niecałe 50 km od Warszawy. 

Transport jest dedykowany wszystkim, którzy chcą wysłać swoje gołębie na WG Giewont, WG Podhale oraz w WG Krakus. Dodatkowo nasz kierowca jest w stanie dostarczyć gołębie w inne, uzgodnione miejsca wzdłuż trasy.

Aby zapewnić sprawną organizację i bezpieczeństwo gołębi, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny z naszym kierowcą. 

Jarosław: 731 637 123

Zachęcamy pobliskich hodowców do korzystania z usług kuriera

Pozdrawiamy,

Zespół WG Giewont

0.0
Ostatnia modyfikacja: sobota 13 kwiecie 2024 20:38
Powiązane artykuły: Lista Kurierów Giewont Nowa rywalizacja na WG Giewont Badanie kontrolne gołębi na OLR Giewont Spotkanie Zesppołu WG OLR Giewont 2022 Dalsze plany MWG Giewont Nowy sprzęt do transportu gołębi z WG Giewont Segregacja Drużyn FCI , Mistrz Giewontu, WG Mistrzostwo Polski MWG Giewont w FCI Racing Pigeons Grandprix SZALEŃSTWO! MWG Giewont rozdaje gołębniki za darmo! MWG Giewont na wystawie ogólnopolskiej
asdfguikjhgfdxcvbhj

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany