SPIS ZGŁOSZONYCH OSÓB BĘDZIE AKTUALIZOWANY RAZ W CIĄGU DNIA, W GODZINACH 19:00 – 20:00, ZGŁOSZENIA PO TYCH GODZINACH BĘDĄ DODANE NASTĘPNEGO DNIA, RÓWNIEŻ MIĘDZY 19:00 a 20:00.
Lista zgłoszeń na rok 2024
Ilość uczestników: 1018
Ilość gołębi: 6565
#
Imie i Nazwisko
Miejscowość
Liczba gołębi
1. Marek Stefański
ROGOWO
12
2. Dabrowski Karol
Oldenburg
10
3. Emilka Krzyś
Sulechów
3
4. TEAM POGON
GRYFICE
7
5. Moczulski-Kamiński
Mrzeżyno
3
6. Paweł Siek
WOLANÓW
5
7. ZBIGNIEW JACHOREK
WIRKOWICE
16
8. Bernard Póda
Pewel Wielka
6
9. Łukasz Chrabąszcz & Zbigniew Mitręga
Końskie
20
10. Łukasz Chrabąszcz C
Końskie
10
11. Łukasz Chrabąszcz D
Końskie
10
12. Rafał Giziewicz
Długosiodło
17
13. Robert Monica
Spytkowice
6
14. Dla Emilki
Sul
4
15. Hubert Ośko 911
Jeruzal
25
16. MAREK RAZIK
ORZECHOWO 21
5
17. Wojciech Suminski
Osiek
6
18. Arkadiusz Wieteska
Błedów
6
19. Karol Fudalewski
Staszów
5
20. Kamil Gajewski
Płock
8
21. Wiktor Furman
Niegowonice
7
22. Patryk Kowalczyk
Szumowo
3
23. Piotr Ławicki
Kuczbork
4
24. Szymon Cebula
Przedmoście
3
25. Daniel Godek
Breda
4
26. Iwona Godek
Witanowice
4
27. Team Toni
Legionowo
6
28. DANIEL PUSTUŁA
BIERUTÓW
4
29. Ryszard Kuźniar Andrzej Wilczynski
Debica
6
30. Kamil Cieżuch
Wola Jabłońska
8
31. Jarosław Woźnicki
Opolno Zdrój
4
32. Bartek Królikowski
Bożepol Wielkie
2
33. Zubrzycki B & M
Radymno
4
34. Stani
Limanowa
6
35. KAZIMIERZ NAWROT
Zawidowice 57
6
36. Karol Rybiński
STARE PASKI
56
37. Szcześniak Kamil i Sławomir
Glinojeck
6
38. Szcześniak Kamil i Sławomir 2
Glinojeck
6
39. Tomasz Gorzel
Krępiec
6
40. Adam Sady Hytura Adrian
Krefeld
15
41. Jacek Trębecki
lgota
6
42. BACA96
KLINISKA6
6
43. Piwowarczyk A i E
Raciechowice
20
44. Paweł Chudy
Siekierczyna
6
45. PoRaPi.pl
Mlodzieszyn
5
46. Krzysztof Bednarczyk
Troszyn
5
47. Ania Fabian Winkowscy
Bobolice
6
48. Zieliński Marian
Korzenna
12
49. Piotr Tatys
Żmudz
1
50. Leon Wójciak /Szymik Henryk
Rabka Zdrój
10
51. Witold Leszczynski
Warszawa
3
52. Grzegorz Kapys
Stanisławow
2
53. Bieniek Family Loft
Klippan
12
54. Y.Gudz
Worms
20
55. Łada Sławomir
11
56. Roman Kapłon
Szamotuły
6
57. Kiełbasa Andrzej
Grybów
10
58. Kulma Piotr
Dębnica Kaszubska
6
59. Beata Paczkowska
Żarnowo
3
60. Team Pury
Kluczewsko
6
61. Chrabąszcz & Morel Team
Dziewki
50
62. Mitręga-Chrabąszcz
Pińczów
5
63. REMIX
Adamów
3
64. Piotr Strojewski
Radoszyce
6
65. Bogdan Sokół
Strzegowo
6
66. Rezerwacja FCI Niemcy
Niemcy
200
67. Maciaszek Rafał
Wysoka
15
68. Jarosław Lewandowski
Skrwilno
10
69. Łój Krzysztof
Grodków DJ
10
70. WKS
Stargard
5
71. Kowalski & Wilk
Jaworzno
6
72. Wiesław Strojewski
Radoszyce
6
73. Wacław Smoter
Oborniki
6
74. Grzegorz Kardaś
Zubrzyca Górna
6
75. Michał & Patryk Wróbel
Łubniany
30
76. Roman Leśniak
Lubień
3
77. Arkadiusz Mews
Drzycim
6
78. Erwin Deker
Kostrzyn nad Odrą
4
79. Jerzy Dudka
Kostryn nad Odrą
4
80. WARKA TEAM
Brzezinki
20
81. Roman Tomaszewski
Rybno
5
82. Ryszard Pawelec
Łazy
3
83. HERKULES
Dziewki
2
84. Mateusz Dzwonkowski
Konradów
5
85. Konrad Woźny
Wojsławice
2
86. CHodowla STANLEJ Stanisław Oracz
ZIELONKI
6
87. Artur Gryglas
Warszawa
3
88. Tomasz Kozakiewicz
Obrowo
10
89. Sławomir Leśkiewicz
Młodzieszyn
2
90. Kasia I Andrzej Duda
Rogoźno
6
91. Piotr Górowski
Jelna
4
92. RANK TEAM
Krotoszyn
6
93. Cobra Team
Sieraków
5
94. Bogdan Stępień
Stanisławów
6
95. Mirosław Bagiński
Londyn
10
96. Waldemar BEZPAŁKO
Wąsice
5
97. Pawel Rzońca
Cieklin
5
98. Mirek Skrzyszowski
Łaziska
2
99. Team Fiedorowicz
Kukowo
6
100. Team Kopernik
Obrowo
10
101. Sławomir Włodarski
Nowy Regnów
5
102. Adam Głogowski
Onsala
4
103. Mateusz Peregrym
Rudna
6
104. Dawid Walczak
Grodków
2
105. Paweł Lewandowski
Kaszyce Milickie
3
106. Mieszczanek -Foltyn
Ryczów Kolonia
10
107. Krzysztof Rupiński
Pułtusk
9
108. Jacek Adamczyk
10
109. Centrum Hodowlane Europa
Łagów
12
110. Michał Maciejski
Stanięcice
6
111. Marek Merło
Trzebiatów
8
112. OREMEK TEAM
Zdzieszowice
7
113. Wojciech Kwiatkowski
Maszewo Lęborskie
3
114. EUGENIUSZ MYŚLIWIEC
NOWY DWOR MAZOWIECKI
5
115. Jan Joachim Jungmann
Rödental
6
116. Zbigniew Nowak
Police
5
117. Team Zawadzki -Urbanska
Kluczbork
6
118. Paweł Stopa
Szydłowiec
6
119. KGB Team
Trojanów
3
120. Rafał Dynkwald
Choszczno
3
121. Król & Damian Wołczyk
Mniów
12
122. Przemysław Król & Damian Wołczyk
Mniów
12
123. Drzazga Marek
Kacwin
4
124. Krzysztof Kołodziejski
Nietoperek
6
125. Przemysław Frącek
Wanroij
5
126. Heinrich Nowak
Fuldatal
11
127. Górecki - Kałęcki
Przedbórz
6
128. Artur Scheffler
Wardenburg
3
129. Wójcik Karol
Szydłowiec
6
130. Świtas Rafał
Radom
6
131. Książek Bogusław Iwonka
Gliwice
3
132. Gurgul Kazimierz
Czchów
4
133. Team J+J
Rastede
2
134. MARIUSZ PLATA
Wiele
3
135. Jerzy
GRODZISK MAZ.
4
136. Wiesław Kurnik
Jodłowniki
6
137. MATEO
Łubiana
12
138. Mirosław Sułkowski
Aniołka Pierwsza
10
139. RUDA 43
Kocudza
6
140. Gralak
6
141. E PUK & A STRUŚ
Kamień
6
142. WINGS TO FIGHT
Młyńczyska
10
143. Marek Grężak
Makówiec Mały
12
144. Jarosław Dudek
Brzozow
3
145. Daniel Korbanek
Nowy Tomyśl
4
146. ZYCH JAN
CHRZANÓW
12
147. Janusz Saflik
Zborowskie
6
148. Cudek Zbigniew
Raciechowice
10
149. Henryk Barbara Bauk
Służewo
4
150. Kamil Szulc
Siemianice
5
151. Artur Szulc
Siemianice
5
152. Mariusz i Sławomir Sołdańscy
Borkowo Kościelne
6
153. Przemysław Kozak
Siedlce
10
154. Łabuz Krzysztof
Mszana Dolna
2
155. Gąsior Team
Ciężkowice
2
156. Team Janowiak Majda
LIPNICA MAŁA
6
157. E. A. Puk
Biała Podlaska
21
158. Roman
Polska
3
159. Marek Nowosielecki
Kraków
6
160. SUPERNOVA Zdzisław Szcześniak
Nowy Korczyn
4
161. TOMASZ DUDEK
Brzesko
12
162. Mateusz Michna & Andrzej Zych
Polanica Zdrój
6
163. RAFAŁ OKRZESIK
MAZAŃCOWICE
4
164. Zbigniew Piasecki
Szczytniki
2
165. Marek Pichnar
Kowary
4
166. JACEK HAJDO
WOJNICZ
4
167. STANLEY
Janczowa
2
168. Neczaj & Nadolski
LUBLIN
3
169. WLODZIMIERZ, MAZUREK
NYSA
6
170. Para Stanisław
Szaflary
20
171. Grzegorz Ślęzak
Lututow
2
172. Piotr Wolszczyński
Staroźreby
4
173. Beata Szczechowska
Marciszów
5
174. JACEK DRZAZGOWSKI
JANIKOWO
4
175. Robert Knapiński
Bydgoszcz
10
176. Łukasz&Stanisław&Patryk Witusiński
Łęczyce
3
177. Nowicki & Janowiak
Jordanowo
11
178. Kasperski Cezary
Głowno
31
179. Janusz Mejna
Sierakowice
5
180. P.G Chorąży
Retków
12
181. Cyfra Stanisław
Łęczna
8
182. Team Stępniewski
12
183. KRÓK-LASKIEWICZ
BORKOWO LĘBORSKIE
6
184. Bracia Mikolajczyk
Dubienka
4
185. Łukasz Lipka
Warszawa
12
186. Janusz Krzyszczuk
Góra
2
187. Team Kaim
Łęki
4
188. Kasia
Łęki
2
189. Jerzy Szymański
żmudż
6
190. Daniel Ostrowski
Łękawica
4
191. Krzysztof Szulc
Działdowo
4
192. Marcin Durka
Mocarzewo
4
193. Dariusz Rynkowski
Działdowo
3
194. Krzysztof Leszczyński
Grudziądz
8
195. Team T.M.Ł
Murowana Goślina
5
196. Mirosław Kubasiewicz
Kopki
6
197. Jarosław Sikorski
Szczytno
2
198. Ballala Team 77
Łobżenica
4
199. Team YBN
4
200. PIOTR WIAKSA
Zambrów
4
201. Sławomir Burek
Świekatowo
6
202. Wojciech Adamski
Piątek
15
203. Team Czyżykowscy
Jabłonowo Pomorskie
12
204. Lucjusz
Książenice
5
205. DAWIKAR
Mińsk Mazowiecki
4
206. Piotr Łapsa
Nowy Targ
6
207. Team Maj.K - Tarnowski. T
Żarnowiec
10
208. Janusz Zając
Radom
7
209. ARTUR PAŁKA
ŁOMIANKI
5
210. Grzegorz Fornalkiewicz
Międzychód
5
211. Arkadiusz Kasprzyk
Kwapinka
6
212. Marcin Jania
Mszana Dolna
5
213. Mariusz Dołowy
Paris
4
214. Kalata Józef
Szaflary
4
215. Grzegorz Doroszyński
Kunice
5
216. Bezak Piotr
Kowary
4
217. Foltyn Mieszczanek
Kunów
6
218. Czapliński Tomasz
Syberia
10
219. EKM Team
3
220. MWG Carpatia & E.D.E. Zygmunt
Iwonicz
3
221. Arkadiusz Mochtak
Nowe Miasto
20
222. Sławek DZIARMAGA
Warszawa
3
223. Zbigniew Nowakowski
Ząbrowo
6
224. Dariusz Szukała
Wieleń
6
225. ROBERTUS
Nowy Korczyn
4
226. Chrobak Stanisław
Szczawa
5
227. Puto Jacek
Kasinka Wielka
2
228. Krzysztof Palka
Mstow
6
229. Włodzimierz 153
Puchary
6
230. Tatys Radosław i Piotr
Annopol
3
231. Daniel Adryanczyk
Boniewo
3
232. MWM
Zalesie
5
233. Eligiusz Pogorzelski
Zambrow.
3
234. Cezary Chodorski
Płońsk
2
235. Paweł Just
Grabica
3
236. Tadeusz Dziura
Kraków
4
237. Sadło & Wereszczyński
Polska
8
238. Klamecki Grzegorz
Nawierz
10
239. Janusz Ireneusz Sieradzki
Ostruda
6
240. Team Jaro-Lubo
Kottingbrunn
10
241. Derby Team Pilatus
6
242. Oskar Anderhub
Eschenbach
6
243. Andreas Behlke
Belgern-Schildau
9
244. Marek Pala
Niegowa
2
245. Józef Zimny & Adam Dmytrasz
Chojna
8
246. Łukasz Majchrzak
Łopuszno
6
247. Adrian Hutyra
Lwówek Śląski
15
248. Knietsch Rajmund
Dobrzen Wielki
4
249. Mirosław i Władysław Mazurek
Kożuchów
6
250. Dawid Rzadkowski
Stargard
15
251. Pietras Racing Team
Brzesko
5
252. Krzysztof Maryniok
KATOWICE
1
253. Chwedoruk - Wójcik
Recz
7
254. Bartłomiej Loewe
Ruda Śląska
12
255. Maziarz Racing Team A
12
256. Maziarz Racing Team B
12
257. Maziarz Pigeons
6
258. Maziarz Gladiators
6
259. Krzysztof Myszewski
Błonie
5
260. Janosik Sieniawa
Sieniawa
3
261. Mariusz Ankus
Bieniowice
6
262. Władysław Lasota
Ostrowiec
4
263. Artur Kramek
6
264. TEAM MAGIC KUCHARSKI & BUCKI & SZCZYPEK
Żory
5
265. Tempka Mariusz
6
266. Grzankowski Jarosław
Maków Mazowiecki
33
267. Piołunkowski Team
Kraków
4
268. Michał Walczak
Chojnice
4
269. Jakub Ciechański
Bełżyce
6
270. Tommy
Bełżyce
6
271. Mariusz Duch
Philippsburg
10
272. Andrzej Przesłański
Czarnków
3
273. Robert Brusik
Frydrychowice
6
274. Banachewicz- Korszla
Rejowiec
6
275. TEAM KOSZALIN
Sianów
9
276. Jacek Wieckowski
Płock
4
277. Marek Misiewicz
Oborniki Śląskie
2
278. Przemysław Kurek
Błaszki
2
279. Artur Smoter
Kostrza
4
280. Mariusz Zelent & Dariusz Turek
Bobolice
9
281. Grzegorz Szymański
Wysokie mazowieckie
8
282. Stachliński Piotr
Gdańsk
8
283. Gajek & Chłopecki
Nowy Korczyn
4
284. Maciąga Bogdan
Wilamowice
10
285. Gabryś Józef
Budzów
5
286. A & A STRUŚ
Kamień
5
287. Jarosław Domański
Warszawa
4
288. Łukasz Łój
Jabłonna -Majątek
5
289. Piechówka Paweł
Szczyrzyc
10
290. Bogdan Michalak
Milicz
6
291. Krzysztof Skałbania
Radom
3
292. Słodki Piotr
Żary
4
293. Artur Frackowiak
Bobrowniki
12
294. Robert Flaga
Sułkowice
10
295. Ireneusz Kotela
Szczucin
6
296. P&J Maryńczak
Tomaszów Lubelski
11
297. Stanisław Sokół
Płudy
3
298. Kamil Tatys & Paweł Landman
Dubienka
6
299. Mariusz Pasztaleniec
Radomyśl
10
300. Kanczugowski-Klugier
Niedzwica Duza
5
301. Grzegorz Dziurzynski
Lubsko
5
302. Bogdan Krzyziński
warszawa
4
303. Agnieszka Salomon
Czarnocin
5
304. Krzysztof Kłos
Bobolice
6
305. Jarosław Lubomski
Syberia
6
306. Stopka Team
Podhale
5
307. Kłusiński & Chmielewski
Rosciszewo
30
308. Leszek Kutkowski
Piła
6
309. Grodny Paruch
Jadowniki
10
310. Grucel Andrzej
Szczawa
3
311. Tomala Zygmunt
Siemianowice Śląskie
8
312. Landman&Orzędowski
Żmudź
4
313. Zbigniew Oleksiak
Koziegłówki
3
314. Tomasz Kurek
Wilkowisko
3
315. Leszek Szymon Kubaczkowski
Byczyna Polska
3
316. Mariusz Madejczyk
Palcza
6
317. Bogdan Matras
Bielanka
2
318. Team Edar
Morawica
5
319. Tadeusz Słowik
Mazańcowice
4
320. Winner Team
Knesselare
5
321. D&M. Merło
Trzebiatów
6
322. Janusz Suchcicki
Ostrołęka
5
323. J.M. Team Marcin Jelonek
KRAKÓW
12
324. TEAM OSADA
Byczyna
4
325. MARCIN LOREK
Karsin
3
326. Nowak Piotr
Podkampinos
1
327. Tomasz Koper
Bulowice
7
328. Andrzej Dymitrak
Wilkolaz
5
329. Team Hrnciar Miroslav & Peter
Lubela
3
330. Lew-brat
Mysliwiec
10
331. Dawid Książkowski
Tłuchowo
5
332. Małgorzata i Edward Pietruś "Przełęcz Dukla"
Dukla
6
333. Toruszewski Robert
Klembów
3
334. Mariusz Cholewiński
Klembów
6
335. Mizera Mieczysław Panki
Panki
15
336. MP Racing Team
KOBYLNICA
8
337. Zdeněk Pavlík
Kostelec
10
338. Horst Bellinger
Korschenbroich
5
339. Michał Machnik
Dziadowa Kłoda
4
340. Piotr Beczek
Rygi
3
341. Jarosław Żołnierczyk
Szczytniki Małe
5
342. Patryk Janowski
Szydłowiec
6
343. Piotr Leleń
Gościmin Wielki
4
344. Marcin, Piotr Żurecki
Kępno
20
345. Marek Sikorski i Jan Piszczor Warszawsko Chicagowski Team