Wydarzenia

Targi EXPO 2023

0 Komantarz(y)
350
2-01-2023

Witamy serdecznie koleżanki hodowczynie i kolegów hodowców. Pragniemy poinformować wszystkich, że w dniach 6, 7, 8 będziemy gościć na międzynarodowych targach gołębi EXPO Katowice na stoisku 98. 

Wszystkich hodowców, którzy chcą się z nami spotkać w wyżej wymienionych dniach oraz porozmawiać o sprawach związanych z lotami na MWG Giewont, a także dokonać rozliczenia za poprzedni sezon zapraszamy na stoisko 98. Osoby, które chcą rozliczyć się w wyżej wymienionych dniach, prosimy o mailowe zgłoszenie tego faktu. W przypadku braku kontaktu nie będzie możliwe rozliczenie. 

Na naszym stoisku będą gościć czołowi hodowcy z kraju i świata. Piwowarczyk Adrian, Jarosław Staniszewski, Yevhieny Gudz. Oraz będą dostępne światowej klasy produkty Firmy TransFeed — linia FlyVet Oraz najnowsze programy żywienia i przygotowania do sezonów rozpłodowych i lotowych. Przy zakupie produktów programy dołączane będą w gratisie. 

Pragniemy też poinformować wszystkich fanów sportu gołębiarskiego, że technologia hodowlana dostaje kolejnego "kopa do przodu". Specjaliści od rozwoju tego sportu ciągle nas zaskakują. Na naszym stoisku będą zaprezentowane 2 najnowsze produkty, które w dniach 6, 7, 8 ujrzą światło dzienne. Są to szybkie testy choroby ADENO oraz choroby SALMONELLOZA wszystkich zainteresowanych tym innowacyjnym produktem zapraszamy na nasze stoisko w celu zapoznania się z produktem, oraz z obsługą (metody wykonywania badania). Jest jedno z miejsc, w których będzie można nabyć te produkty. W naszym odczuciu będzie to przełom w świecie hodowlanym oraz weterynarii. 

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas w dniach 6, 7, 8.

Zespół MWG Giewont

0.0
Ostatnia modyfikacja: poniedziaek 02 stycze 2023 21:58
Powiązane artykuły: Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2023 Zapisy/Nagrody 2023 Targi w Sosnowcu
asdasdasdasd asdasdasdasd

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany