Wydarzenia

Targi Kassel

Witamy wszystkich hodowców i hodowczynie!

Chcieliśmy serdecznie podziękować za udział w minionym weekendzie podczas targów w Kassel. Cieszymy się, że spotkanie było udane, a nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem. Dziękujemy każdemu, kto nas odwiedził i podzielił się z nami swoją pasją do gołębi pocztowych.

Jesteśmy niezmiernie dumni z faktu, że nasza innowacyjna koncepcja, spotkała się z tak pozytywnym odzewem. Staramy się ustanawiać nowe standardy w świecie hodowli, a wasze miłe słowa stanowią dla nas wielką motywację do dalszego rozwoju.

Mocna transparentność, którą wprowadziliśmy, zdaje się być trafnym rozwiązaniem i inspiracją dla innych. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i za to, że dostrzegacie nasze wysiłki.

Z ogromną przyjemnością informujemy, że zainteresowanie przyszłoroczną edycją (Edycja 2024) jest ogromne. Już po miesiącu od rozpoczęcia zapisów, mamy ponad połowę miejsc obsadzoną, co wskazuje na ogromne zaufanie i zainteresowanie społeczności hodowców.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim za wsparcie i entuzjazm. Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w OLR Giewont Edycja 2024. Przypominamy, że w puli nagród znajduje się 2mln zł. a główna nagroda z finału FCI 517km to pół miliona złotych. Lista zapełnia się w zawrotnym tempie, więc nie zwlekajcie z zapisami! Wspólnie tworzymy niezapomniane chwile na scenie europejskiej.

0.0
Ostatnia modyfikacja: -/-
Powiązane artykuły: EXPO Houten, Netherlands // Targi EXPO Houten, Niderlandy Targi EXPO 2023 Targi w Sosnowcu
asdfg sghjkl

Nie ma jeszcze komentarzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany